Telefonas: +370 611 27240
Apie mus

MES GAMINAME GERUS LANGUS

UAB DW SYSTEMS pagrindinė veikla yra langų, durų, stumdomų sistemų, fasadų ir kitų konstrukcijų gamyba. Atlikdami savo darbą esame pasiryžę daryti viską teisingai - net jei kartais tai reiškia daryti dalykus šiek tiek kitaip nei įprasta tik tam, kad galutinis rezultatas džiugintų mūsų klientus. Mes suprantame, kad jūs kasdien negalvojate apie naujus langus ar duris, bet galvojame mes,  todėl prireikus esame pasiruošę jums patarti, padėti išsirinkti ir pagaminti gerus langus.

namas_alu_langai  alu_slide_interj  pastatas_alu_langai

Kiekvienas mūsų langas ar durys prasideda nuo tvirto, gerai pagaminto rėmo, naudojant kokybiškas ir pažangias aliuminio - REYNAERS, ALUPROF - bei plastiko - KÖMMERLING, GEALAN - profilių sistemas. Atsižvelgdami į individualius poreikius parenkame stiklo paketus su įvairiais stiklais: saugiais, šilumą sulaikančiais, saulės energiją atspindinčiais, triukšmą slopinančiais – mūsų stiklo partnerių asortimentas itin platus, o gaminama produkcija atitinka aukščiausius šiuolaikinius reikalavimus. Lango ar durų kokybė, saugumas ir ilgaamžiškumas neatsiejamas nuo tinkamų apkaustų parinkimo. DW SYSTEMS langų gamyboje naudojame išbandytus, saugius patikimo vokiečių gamintojo SIEGENIA apkaustus.

                        aluprof_logo            reynaers_logo            KMO_logo            


TEIKIAME PILNĄ SERVISĄ

Statote naujus namus ar norite pakeisti esamus langus, esate privatus klientas ar verslo atstovas, DW SYSTEMS teikia pilną servisą nuo projektavimo, pagaminimo iki gaminių sumontavimo, garantinės priežiūros ir aptarnavimo garantijai pasibaigus. Stengiamės išsiskirti savo mąstymu ir atsakomybe, drąsiai sutinkame iššūkius ir iki galo įvykdome savo įsipareigojimus. Siekiame abipusiai naudingos partnerystės, kviečiame susisiekti su mumis ir gauti Jūsų langų ir durų pasiūlymą.